Sheba – mokra karma dla kotów

Sheba jest marką produkującą dobre i smakowite jedzenie dla kota. Warto podkreślić, że dania marki Sheba w formie m.in. pasztetów, potrawek, czy galaretek z mięsem lub rybą smakują zarówno dachowcom, jak i kanapowcom. Stąd ogromne powodzenie tych karm dla kotów.  

Czym jest Sheba?

Sheba to kocia marka, którą firmuje duże przedsiębiorstwo Mars o ponad stuletniej tradycji. Mars jest firmą, znaną na każdym kontynencie, docierającą ze swoim asortymentem do 80 krajów na świecie. Mars bardzo rozważnie podchodzi do biznesu mając świadomość, że to o czym zadecyduje dziś, będzie miało wpływ na przyszłość firmy, konsumentów oraz zdrowia i dobrostanu naszych pupili. Przedsiębiorstwo planuje zainwestować miliard dolarów w równoważenie prowadzenia swojej działalności, by maksymalnie zredukować negatywny wpływ na środowisko naturalne. Co więcej firma wykonuje badania dotyczące funkcjonowania zwierząt domowych, których wyniki wykorzystuje tworząc produkty dla naszych czworonogów oraz chętnie je upublicznia. 

Sheba karma dla kota to pożywienie dla naszych dachowców i kanapowców w formie saszetek, tacek i paczek z mokrym posiłkiem. Mamy tu m.in. wykwintne pasztety oraz delikatne mięsne kawałki w sosie.

Produkty markowe Sheba

Karma dla kota Sheba jest dostępna pod trzema postaciami: Mini, Tacki i tzw. Ulubione. W ofercie mini znajdziemy saszetki mięsnych i rybich smaków przeznaczone dla dorosłych kotów. Sheba saszetki o gramaturze 50 g z kawałkami mięsa, zanurzonymi w delikatnym sosie to zawsze świeża, wilgotna karma dla kota.

W tackach natomiast mieszczą się trzy rodzaje produktów:

  • Pâté – to aromatyczny, wykwintny pasztet, charakteryzujący się niepowtarzalnym smakiem oraz tradycyjną recepturą, w której zakocha się każdy mruczek;
  • Select Slices – pyszna kocia potrawa z dodatkami przygotowanymi przez ekspertów, polana białym sosem;
  • Selection in Sauce – luksusowe, pełnoporcjowe mokre jedzenie dla kota w delikatnym sosie.

Karma dla kota oznaczona jako „Ulubione” to zaś trzy kolejne warianty wyrobów: Selection in Sauce (w wygodnych saszetkach lub tackach o pojemności 85 g, z pełnoporcjową mokrą strawą dla kocurów), Delicacy in Jelly (mieszanka płatków karmy, osadzona w delikatnej galarecie), Craft collection (połączenie mięsistych kawałków i smakowitej tekstury, które daje unikalną recepturę). 

Sheba Mini dla kotów

Mini Sheba karma dla kota to cztery propozycje smakowe, zapakowane w wygodne saszetki: 

  1. Sheba Fresh&Fine w sosie, mix mini dań dla dorosłych kotów 6 x 50 g. Jest to mokra karma dla kota zawierająca świeże, mięsne płatki, zatopione w łagodnym sosie. Kociak ma do wyboru trzy warianty smakowe: z drobiem, indykiem i łososiem. Dodatkowo występują tu witaminy i minerały, wspierające zdrowie i witalność pupila oraz właściwe funkcjonowanie układu moczowego.
  2. Sheba Fresh&Fine kolekcja smaków, ryba dla kotów dorosłych, 6 x 50 g. To pełnoporcjowy posiłek dla czworonożnego domownika z kawałkami ryb (takich jak łosoś, tuńczyk i dorsz) w delikatnym sosie. Produkt nie zawiera sztucznych składników.
  3. Sheba drobiowe dania w sosie 6 x 50 g. Mamy tu zestaw sześciu minisaszetek w trzech smakach: kurczaka, indyka i drobiu. Stanowią one pełnoporcjowe dania, dostarczające kotu wszystkich niezbędnych komponentów odżywczych.
  4. Sheba mięsne dania w sosie 6 x 50 g. Małe saszetki z pełnoporcjową karmą, zawierają kurczaka, wołowinę lub kaczkę, polane smacznym sosem. 

Sheba Tacki dla kotów

Wśród produktów marki Sheba, oznaczonych jako tacki dla kotów, występują aromatyczne, wykwintne paszteciki Pâté, odznaczające się oryginalnym smakiem, bazującym na tradycyjnej formule. To pełnoporcjowe karmy dla kota, które dostarczą mu niezbędnych składników odżywczych, dostępne w opakowaniach po 85 g. Do wyboru mamy tutaj pasztet z łososiem, wołowiną, cielęciną i kurczakiem oraz z koktajlem drobiowym. 

Select Slices są natomiast wyrobami Sheba powstałymi w oparciu o pyszne przepisy, do których wprowadzono eksperckie składniki, zanurzone w białym sosach, podane na tackach o gramaturze 85 g. Do tego typu produktów wprowadzono następującą ofertę smakową: indyk z warzywami, królik z warzywami oraz indyk i kurczak z warzywami.

Ostatni rodzaj produktów z tej linii stanowią Selection in Sauce, czyli luksusowa, pełnoporcjowa karma mokra dla kota w delikatnym sosie, mieszcząca się na tacce o pojemności 85 g. Te wyroby są dostępne w czterech różnych smakach: z wołowiną, z kawałkami królika, z kawałkami cielęciny oraz z kawałkami kurczaka.

Sheba Ulubione dla kotów

Jako „Ulubione” produkty kota w ofercie marki Sheba występują: 

  1. Selection in Sauce – to luksusowe, mokre jedzenie dla kota dorosłego, składające się z mięsnych kawałków pływających w delikatnym sosie o gramaturze 85 g. W tej sekcji dostępne są m.in. następujące produkty: Sheba Selection w sosie mix smaków dla dorosłych kotów z łososiem, białą rybą, kurczakiem, bądź wołowiną 12 x 85 g; Sheba Selection w sosie kolekcja soczystych smaków dla dorosłych kotów: z kurczakiem i wołowiną, z kurczakiem, z jagnięciną, z kaczką i indykiem 12 x 85 g; Sheba Selection in Sauce z kurczakiem 85 g.  
  2. Delicacy in Jelly – to pełnoporcjowa, odżywcza mieszanka płatków karmy w delikatnej galarecie. Saszetki mieszczą w sobie 85 g smakowitości o różnych smakach, m.in.: Sheba Delicacy in Jelly z indykiem dla kotów dorosłych; Sheba Delicacy in Jelly z tuńczykiem dla kotów dorosłych; Sheba Delicacy in Jelly w sosie drobiowe smaki dla kotów dorosłych; Sheba Delicacy in Jelly rybne smaki dla kotów dorosłych.

Craft Collection – na ten pokarm dla kota składają się mięsiste kawałki i smaczna tekstura posiłku. Ta receptura stanowi zwieńczenie ponad 30-letniej ekspertyzy w przygotowywaniu dań dla domowych pupili. Znajdziemy tu m.in. Sheba Craft Collection z kurczakiem w sosie dla dorosłych kotów 85 g; Sheba Craft Collection z wołowiną w sosie dla dorosłych kotów, 85 g; Sheba Craft Collection wybór dań rybnych w sosie 4 x 85 g.

Linie produktów Sheba

Polecane produkty Sheba

Podziel się