Karma powstała z pasji i zaangażowania

Josera to niemiecka marka, która z ogromną precyzją i zaangażowaniem produkuje karmę dla psa i kota, przysmaki dla psa oraz akcesoria, których pragną nie tylko domowe zwierzaki, ale także ich właściciele. Przyjrzyjmy się bliżej produktom oferowanym przez tę firmę.

Czym zajmuje się marka Josera?

Josera to niemiecki brand, który powstał w 1989 roku. Wówczas rozpoczęto sprzedaż karmy dla psów, kotów oraz koni. Co więcej jednocześnie została założona fundacja Erbacher, wspierająca międzynarodowe projekty, wpływające na poprawę warunków życia ludzi mieszkających w krajach rozwijających się. 

Od tamtego czasu firma opracowuje i ulepsza wytwarzane produkty, po to, by były satysfakcjonujące zarówno dla domowych pupili, jak i dla ich właścicieli. Obecnie Josera żywi rocznie około 1,2 milionów psów, kotów i koni. W przyszłości firma planuje karmić 2 miliony zwierzaków rocznie. 

Dzięki temu, że pożywienie produkowane przez markę Josera jest pełnowartościowe oraz najwyższej jakości, jest ono eksportowane do ponad 60 państw na całym świecie, m.in. do krajów Europy Centralnej i Wschodniej, a także Korei Południowej.

Warto nadmienić, że firma przy wytwarzaniu swoich produktów korzysta z własnego laboratorium, w którym są utrzymywane najwyższe standardy produkcyjne i technologiczne. Może się przy tym pochwalić akredytacją ISO/IEC 17025.  

Produkty marki Josera

Josera to karma dla psów i kotów, a także zabawki i rozmaite akcesoria pomocne przy opiece nad domowymi zwierzętami. 

Wśród produktów dla merdającego czworonoga można tutaj wymienić m.in. takie wyroby jak: karma sucha dla psa, karma mokra dla psa, przekąski dla psa, mleko zastępcze dla szczeniąt oraz zwierzęce akcesoria, takie jak np. miska do jedzenia, wielofunkcyjny koc, czy zawieszka z adresem pupila. Posiłki dla psów są dedykowane różnym grupom wiekowym, czyli np. mamy tu pożywienie dla szczeniąt, suk karmiących, psich juniorów i seniorów. Można też dobrać odpowiednią karmę, uwzględniającą wagę pupila, poziom aktywności oraz specjalne potrzeby, takie jak np. karma z obniżoną zawartością tłuszczu, czy jedzenie hipoalergiczne. 

Dla kotów natomiast Josera oferuje karmę mokrą i suchą oraz akcesoria dodatkowe, takie jak np. miska, drapak, zabawki, czy łopatka do kuwety. Szeroki wachlarz produktów żywnościowych dla miauczących pupili obejmuje karmy dla kotów, kociąt oraz starszych osobników. W przypadku kocurów firma także uwzględniła podział na żywność ze względu na poziom kociej aktywności oraz rozmaite specjalne uwarunkowania. Dostępne w tej linii produkcyjnej są tu zatem takie pokarmy jak np. karmy bez zbóż, bez glutenu, itp.

Karmy dla psów marki Josera

Josera to karma dla psa, która dostosowuje się do jego wieku, wagi, poziomu aktywności oraz specjalnych potrzeb, czy stanu zdrowia. Należy podkreślić, iż pożywienie dla psów tej marki oparte jest na recepturze bez sztucznych barwników, aromatów i substancji konserwujących oraz środków modyfikowanych genetycznie. W puszkach i torbach z psim jedzeniem nie ma także soi i pszenicy.

Sucha karma dla psa marki Josera to przykładowo:  Josera Mini Junior w formie drobnych, smacznych krokietów, Josera Junior Kids dla dorastających młodych psiaków, czy Josera Festival z pysznym sosem dla wybrednych, dorosłych psów. 

Z kolei mokra karma dla psa tej firmy to np.: Josidog w postaci pasztetu w pięciu wybornych smakach, Josidog kurczak w sosie oraz Josidog dziczyzna w sosie.

Jeśli chodzi o przysmaki dla psa, to Josera proponuje naszym zwierzakom „coś na ząb” w postaci np. chrupiących smaczków: Loopies z drobiem, Josidog Snack kurczak, czy Josidog Snack jagnięcina.

Szczeniakom marka oferuje Welpenstarter, czyli mleko dla szczeniąt, które jest pożywne i dodatkowo smakuje małym pieskom.

Karmy dla kotów marki Josera

Josera karma dla kota dzieli się w tym przypadku na pożywienie mokre i suche. Niezależnie od tego czy nasz udomowiony tygrys większą część czasu spędza w domu, czy na dworze, posiłki produkowane przez markę Josera będą dla każdego mruczka świetnym wyborem. Spośród wielu produktów Josery możemy przebierać w karmach dla kociąt, kotów juniorów, starszych kocurów oraz osobników ze specjalnym zapotrzebowaniem (w ramach tej grupy produktowej marka proponuje np. pożywienie lekkostrawne, hipoalergiczne, przeciwdziałające tworzeniu się kul włosowych, itd.)

Oto niektóre karmy mokre dla kota od wczesnych miesięcy życia aż do później starości: Josera Paté Kitten z olejem z łososia, Josera filet kurczak z łososiem dla dorosłych kotów, czy Josicat wołowina w galaretce. 

Karmy suche dla kota marki Josera to m.in.: Josera Kitten dla kociąt, które chcą zostać prawdziwymi lwami, Josera Naturecat dla dorosłych kotów, które nie tolerują zbóż oraz Josicat Sterilised Classic dla dojrzałych osobników po sterylizacji z wyselekcjonowanymi składnikami.

Zabawki i akcesoria dla zwierząt domowych marki Josera

Josera pragnie, by nasi czworonożni domownicy nie tylko byli dobrze i zdrowo nakarmieni, ale także czuli się w domu jak najlepiej. Dlatego marka oferuje szereg akcesoriów użytkowych oraz rozrywkowych dla psów i kotów. 

Firma wytwarza takie pomocne i praktyczne wyroby jak np. miska dla psa i kota (dostępna w różnych rozmiarach), koc wielofunkcyjny dla pupili, saszetka na przysmaki, czy zamykany pojemnik na karmę, dzięki któremu można łatwo utrzymać czystość w domu oraz zagwarantować zwierzęciu podanie zawsze świeżego posiłku. Bardzo pożytecznym gadżetem jest produkowany przez Joserę breloczek z miejscem na wpisanie adresu. Kocurom można nabyć natomiast drapak tekturowy, domek tekturowy oraz łopatkę do kuwety.

Nasi milusińscy uwielbiają zabawę, o czym marka świetnie wie, dlatego oferuje zabawki dla psa i kota. Marka nie zapomniała nawet o właścicielach pupili, którym proponuje takie wyroby jak śmieszne kominy z wizerunkiem psa lub kota oraz materiałowe torby na zakupy. 

Polecane produkty Josera

Podziel się