Frykasy w karmie dla psa

Dolina Noteci to polska firma, która stawia na surowce pozyskane od lokalnych dostawców i rolników, dzięki czemu mamy pewność, że karmy dla psów i kotów produkowane przez tę markę są wysokiej jakości. Jednak Dolina Noteci to nie tylko zdrowe, zbilansowane i krajowe pożywienie dla zwierząt domowych. Co jeszcze oferuje przedsiębiorstwo?

Czym zajmuje się Dolina Noteci?

Dolina Noteci jest polską firmą położoną na malowniczym obszarze północnej Wielkopolski. Przedsiębiorstwo produkujące głównie żywność dla psów i kotów istnieje od 2011 roku. W naszym kraju od lat cieszy się bardzo dobrą opinią, obecnie zbiera także świetne „laurki” w innych państwach, m.in. w Rosji, Estonii, Finlandii, Czechach, Chorwacji, czy na Litwie. Przedsiębiorstwo wytwarza również zabawki, gadżety i akcesoria dla naszych czworonożnych milusińskich, takie jak choćby smycze, obroże, piłki, czy miski. 

Dolina Noteci, dzięki swojej geograficznej lokalizacji, może czerpać z naturalnych dóbr, rosnących i dojrzewających na terenach sąsiadujących z przedsiębiorstwem. Surowce, czyli przede wszystkim warzywa i owoce, używane do wytwarzania karmy dla psa i kota pochodzą od lokalnych dostawców i rolników z rejonu Doliny Noteci. Natomiast mięso wykorzystywane do produkcji pokarmy dla domowych zwierząt stanowi najwyższą jakość. 

Jako jedna z nielicznych firm Dolina Noteci informuje swoich klientów o składzie produktowym, analitycznym i dietetycznym swoich wyrobów. Ponadto wrota firmy są otwarte dla konsumentów, dlatego zawsze można zaplanować odwiedziny producenta ulubionej karmy naszego pupila i obejrzeć proces produkcyjny od środka.

Marka stawia na zdrowy styl życia oraz szeroko rozumianą aktywność, dlatego sponsoruje liczne drużyny sportowe, w tym psi zaprzęg Igora Tracza – Dolina Noteci Racing Team. Ciągle dodaje też własne cegiełki do wpierania schronisk dla bezdomnych psów i kotów.

Wyroby Doliny Noteci

Dolina Noteci dla psa oferuje szereg produktów żywieniowych, począwszy od karm suchych, przez mokre, a na przekąskach skończywszy.

Natomiast Dolina Noteci dla kota to zdrowe i zbilansowane posiłki w formie stałej lub półpłynnej.

Dolina Noteci – karma dla psa

Czym odznaczają się produkty pokarmowe dla psów, które wytwarza Dolina Noteci? Karma tej firmy jest świetna jakościowo, ponieważ powstaje z bardzo dobrych jakościowo składników, a dodatkowo jej receptura jest opracowana przez specjalistów z zakresu dietetyki i weterynarii. Pożywienie jest dopasowane do różnych etapów psiego życia, od szczeniaka, przez dorosłego osobnika, aż po psiego seniora.

Karma Dolina Noteci Premium to linia produktów w pełni zbilansowanych i pełnowartościowych ze starannie wyselekcjowanymi składnikami nabywanymi od  lokalnych dostawców. Ten rodzaj pożywienia korzystnie wpływa na działanie układu pokarmowego zwierzęcia, prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów oraz stan skóry. 

Dolina Noteci karma dla psa Piper Animals jest natomiast gwarancją najwyższej jakości komponentów składających się na ten pokarm, co sprawia, że sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych psów.

Następną linią produktową jest Dolina Noteci BASF (Biologically Appropriate Safety Food), czyli karmy powstałe w oparciu o dietę bazującą wyłącznie na surowcach wcześniej nieprzetworzonych.

Dolina Noteci Superfood stanowi zaś pożywienie dostarczające nie tylko witamin, związków organicznych i minerałów, ale także związków biologicznie czynnych, przeciwutleniaczy oraz błonnika.

Linia Rafi to natomiast pełnoporcjowe posiłki, które całkowicie pokrywają dzienne zapotrzebowanie dorosłego psa na składniki odżywcze, mineralne i witaminowe.

Dolina Noteci – karma dla kota

Koty to często wymagający klienci, jednak Dolina Noteci bez trudu dotarła do kocich kubków smakowych, serwując im pyszne, a przy okazji pożywne i zdrowe posiłki mokre oraz suche. Produkty dla mruczących milusińskich podzielono w zależności od aktualnego wieku pupila, zatem znajdziemy tu pokarm dla kociąt, dojrzałych kotów oraz starszych osobników.

Mamy tutaj także podział na poszczególne linie produktowe. Jedną z nich jest Natural Taste, czyli lekkostrawna, pełnoporcjowa karma dla kota, bogata w białko oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Drugą stanowi Dolina Noteci Piper Animals, czyli pożywienie składające się tylko z komponentów, którym udało się przejść wieloetapowy proces selekcji. Jest to gwarancja zjedzenia posiłku przez nawet największego kociego niejadka. Kolejna linia to Dolina Noteci Premium – satysfakcjonująca dla poszukiwaczy najlepszych jakościowo karm dla kotów. Tworząc te posiłki bazowano na założeniach zbilansowanej i pełnowartościowej diety dla mruczących pupili. Ostatnią w tym pochodzie pyszności jest linia Dolina Noteci Superfood, czyli posiłki z pełnym wachlarzem wartościowych składników, powiększonym m.in. o przeciwutleniacze oraz błonnik. Dzięki tym dodatkowym związkom i substancjom odbywa się profilaktyka niektórych chorób, dotyczących np. układu sercowo-naczyniowego czy kostnego. Poza tym u zwierząt spożywających ten rodzaj pokarmu lepiej działa układ odpornościowy.

Linie produktów Dolina Noteci

Polecane produkty Dolina Noteci

Podziel się